Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m

5f718b32f31ac4def4b349e00b700623
  • nowość
Dostępność: BRAK - zapytaj o produkt
Cena: 45,00 zł 45.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Digitus
Kod produktu: 1_126843

Opis

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/ST duplex, 2m

Dane techniczne

Złącza #1 LC
Długość przewodu 2 m
Zastosowanie Światłowód
Rodzaj Kabel
Złącza #2 ST
Kolor Czarny • Czerwony • Pomarańczowy
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Transmisja Duplex
Wymiary Średnica włókna: 50/125 Średnica kabla 3mm
Pozostałe parametry Klasa włókna: OM2 Powłoka: LSOH Złącze z ceramiczną ferulą Pojedynczo pakowane, załączony raport z testów Typ kabla: I-VH 2G50/125
Typ gwarancji gwarancja zewnętrzna
Okres gwarancji (miesiące) 24
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl