Digitus Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 2m Żółty

4b8fdbb143e65f047de13b5d33f798cc
  • nowość
Dostępność: BRAK - zapytaj o produkt
Cena: 56,00 zł 56.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Digitus
Kod produktu: 1_689105

Opis

Światłowodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LC OS2
Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

Dane techniczne

Złącza #1 LC
Długość przewodu 2 m
Złącza #2 LC
Zastosowanie Światłowód
Rodzaj Kabel
Kolor Żółty
Rodzaj światłowodu Single-mode
Transmisja Duplex
Wymiary Średnica włókna: 9/125 Średnica kabla: 3 mm
Pozostałe parametry LSOH Wtyczka z tulejką ceramiczną Typ kabla: I-VH 2E9/125 Klasa włókna: OS2 Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS
Typ gwarancji gwarancja zewnętrzna
Okres gwarancji (miesiące) 24
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl