Hewlett Packard Enterprise Kaseta HPE LTO-9 Ultrium 45TB WORM Q2079W

Dostępność: BRAK - zapytaj o produkt
Cena: 512,20 zł 512.20
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 1_870093

Opis

Kaseta HPE LTO-9 Ultrium 45TB WORM
Kasety HPE LTO Ultrium zapewniają niezawodną i niedrogą ochronę danych przed cyberatakami i oprogramowaniem ransomware, a także spełniają wymagania dotyczące niezawodności podczas przywracania danych. Umożliwiają one firmom stosowanie się do zaleceń organów ścigania na całym świecie dotyczących przechowywania kopii danych w trybie offline. Oparta na dziedzictwie dziewięciu generacji i z natywną szybkością transferu do 1,44 TB/h dla LTO-9, istnieje platforma na każdą kieszeń. Bezpieczne szyfrowanie AES-256 zapewnia jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa danych i zgodność z najbardziej rygorystycznymi przepisami branżowymi, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do danych. HPE StoreOpen i Linear Tape File System sprawiają, że korzystanie z taśm jest tak łatwe, elastyczne, przenośne i intuicyjne, jak korzystanie z innych wymiennych i udostępnianych nośników, takich jak dysk USB. Ponadto, ponieważ kasety LTO w stanie spoczynku wymagają minimalnego dodatkowego zasilania i chłodzenia, oferują one bardziej ekologiczne, bardziej zrównoważone rozwiązanie do długoterminowej archiwizacji danych.

Niezawodne medium offline, które tworzy lukę powietrzną, aby chronić dane poza zasięgiem cyberprzestępców
Agencje takie jak US FBI zalecają przechowywanie danych w trybie offline. Dzieje się tak, ponieważ taśmy przechowywane w trybie offline są odłączone od sieci i są poza zasięgiem wyrafinowanych przestępców, którzy wykorzystują sieci cyfrowe do ataków na firmy w celu zaszyfrowania zarówno ich podstawowych danych, jak i kopii zapasowych.

Wbudowane 256-bitowe szyfrowanie AES (LTO-5 do LTO-9) pozwala na dodatkowe zabezpieczenie danych przechowywanych na taśmie. Dzięki szyfrowaniu LTO (wzmocnionemu możliwością użycia kartridży WORM) nawet gdyby taśmy dostały się w niepowołane ręce, Twoje dane byłyby chronione przed nieautoryzowanym dostępem.

Najniższy całkowity koszt posiadania dla długoterminowej archiwizacji
Zgodnie z białą księgą firmy ESG The Economic Benefits of HPE StoreEver as Active Archival Storage, opublikowaną w sierpniu 2020 r., technologia taśmowa LTO jest o ponad 80% tańsza w okresie 10 lat niż dyski w całości lub w całości rozwiązań chmurowych dla archiwum o wielkości 1 PB, rosnących o 10% rocznie.

Standaryzacja na HPE LTO Ultrium zapewnia pojemność, która pozwala sprostać kurczącym się okresom tworzenia kopii zapasowych, standardowi branżowemu, 256-bitowemu szyfrowaniu AES (IEEE1619.1) oraz wymiennym nośnikom do odczytu i zapisu (RW) lub WORM bez dodatkowej przestrzeni lub narzutu zasobów IT.

Otwarta technologia standardowa pomaga zapewnić kompatybilność między generacjami produktów i daje większy wybór. Wkłady HPE LTO Ultrium są dostępne z etykietami niestandardowymi.

Procedury testowe kwalifikacji marki HPE (ładowanie/rozładowywanie, czyszczenie butów, testy upadków i testy warunków środowiskowych). Zapewnia to maksymalną niezawodność przywracania danych.

HPE oferuje ograniczoną dożywotnią gwarancję na kasety HPE LTO Ultrium, w tym do 30 lat trwałości archiwalnej, jeśli są przechowywane w zalecanych warunkach przechowywania. Dzięki temu firmy mogą sprostać stale rosnącym wymaganiom przepisów dotyczących danych
przechowywanie i archiwizacja.

Najwyższa pojemność i wydajność spośród wszystkich porównywalnych technologii taśmowych
Kasety danych HPE LTO-9 Ultrium mogą zapisywać lub odczytywać dane z imponującą natywną szybkością 1,44 TB/godz., przechowując, szyfrując i chroniąc do 45 TB* na jednej kasecie, dzięki czemu idealnie nadają się do dużych, całodobowych, krytycznych zadań Środowiska IT (*pojemność zakłada kompresję 2,5:1).

Zwiększenie liczby ścieżek o 35% i zwiększenie gęstości bitowej o 3% umożliwiło zwiększenie pojemności z 30 TB dla LTO-8 do 45 TB dla LTO-9. Od 2176 ścieżek dla LTO-6 do 8960 ścieżek dla wkładek HPE LTO-9 Ultrium 45 TB dziewiątej generacji (pr

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl